Життя з PICO sNPWT

Що таке PICO 7 sNPWT?

PICO 7 sNPWT – це система догляду за ранами, яка забезпечує відсмоктування рідини, відоме як терапія негативним тиском (NPWT). Це витягує зайву рідину з рани і забезпечує стискаючу силу1,2, захищаючи травмоване місце від забруднення3, в кінцевому підсумку сприяє загоєнню. Система PICO sNPWT 7 складається з помпи NPWT, підключеної до вбираючої ніжної клейової пов’язки.1-6

На передній панелі помпа оздоблена однією кнопкою та чотирма світлодіодами, щоб забезпечити візуальні вказівки про стан вашої системи. Ознайомтесь з розділом «Як працює PICO sNPWT7», для описів конкретних візуальних індикаторів.

Одноразова система ликування рани негативним тиском

Щоденна активність з PICO sNPWT

Загальна активність

Насос PICO 7 sNPWT може міститись у кишені або на затискачі ременя; там, де вам найбільше комфортно, враховуючи розміри та розташування рани. Насос слід транспортувати таким чином, щоб він був доступний і вам, і вашому медичному працівнику, щоб регулярно перевіряти стан.

Безпека

Насос PICO 7 sNPWT містить магніт. Взаємодія між насосом PICO та іншими медичними системами може призвести до відмови системи та призвести до серйозної шкоди, включаючи смерть. З цієї причини насос слід тримати не менше 4 дюймів (10 см) від усіх імплантованих або життєзабезпечених медичних систем.

Насос PICO 7 повинен розташовуватися не менше 4 дюймів (10 см) від інших медичних пристроїв, на які можуть вплинути магнітні перешкоди. Це попередження стосується всіх користувачів, включаючи пацієнтів, опікунів, медичних працівників та всіх близьких до системи осіб. Для додаткової інформації зверніться до питань, що часто задаються.

Сон

Переконайтесь, що насос PICO 7 sNPWT розміщений десь у безпеці, і не може впасти зі столу чи шафи на підлогу під час сну.

Миття та душ

Легкий душ допустимий; однак насос слід відключити і поставити в безпечне місце, де він не намокне. Під час відключення пов’язки не слід піддаватись прямому розбризкуванню або зануренню у воду. Переконайтесь, що кінець трубки, прикріпленої до перев’язки, спрямований вниз, щоб вода не потрапляла в трубку. Будь ласка, зверніться до питань, які часто задаються, для отримання детальної інформації про відключення насоса.

Подорожі

Ви можете подорожувати на літаку, поїзді та морському судні за допомогою системи PICO 7 sNPWT. Необхідно бути особливо обережним щодо розташування насоса в безпосередній близькості від інших людей (зверніться до розділу Безпека).

Під час транспортування існує потенціал радіочастотних перешкод, які можуть вплинути на продуктивність sNPWT PICO 7. Якщо несправність насоса PICO 7 замініть акумулятори, використовуючи інструкції в розділі «Акумулятор». Якщо несправність не усунена, зверніться до лікаря.

Як працює система PICO 7 sNPWT?

Акумулятор

На передній панелі насоса зелений індикатор ОК та помаранчевий індикатор низького рівня акумулятора будуть блимати разом, коли батареї потребують змін.

На зворотному боці помпи кришку акумулятора можна зсунути та зняти за допомогою візуальних індикаторів стрілок для спрощення вставки та виймання батарей.7

Натисніть помаранчеву кнопку, щоб призупинити терапію. Зсуньте кришку акумуляторної батареї зверху насоса та замініть два нові лужні батареї типу AA. Поставте кришку назад і натисніть помаранчеву кнопку, щоб відновити терапію.

Витік повітря

Якщо виявлено високий витік повітря, миготить оранжевий індикатор витоку. Ви почуєте, як насос гуде, коли він намагається відновити потрібний рівень вакууму.

Розгладьте зовнішню сторону пов’язки, включаючи клеючи смужки, руками, щоб видалити будь-які зморшки. Переконайтесь, що з’єднувачі трубок були надійно скручені разом.

Натисніть помаранчеву кнопку, щоб перезапустити терапію. Якщо витік повітря залишається, оранжевий індикатор витоку знову блиматиме приблизно через 60 секунд.

Якщо у вас постійно виникають проблеми із блимаючим помаранчевим світлом витоку повітря, зверніться до лікаря.

Пов’язка

Пов’язки мають термін використання до 7 днів, залежно від кількості рідини з рани.1,7 Це залежить від розміру, типу, кількості дренажу та положення вашої рани. Ваш медичний спеціаліст визначить, як часто слід змінювати пов’язку.

Якщо перев’язка насичена або фільтр заблокований, помаранчевий індикатор повної перев’язки блимає. Зверніться до свого медичного працівника, щоб замінити пов’язку новою.

Часті запитання

Чи є звукові сповіщення?

PICO 7 sNPWT не має звукових сповіщень. Будь ласка, носіть з собою PICO 7 sNPWT, щоб він був доступний і його можна було регулярно перевіряти.

Як мені змінити повязку?

Пов’язки PICO 7 sNPWT  накладає, міняє та знімає тільки медичний працівник.

Як я можу знати, що моя система працює нормально?

У той час як насос PICO 7 sNPWT працює коректно, зелений індикатор ОК буде блимати постійно. Час від часу від насоса можна почути, як він працює, оскільки підтримує негативний тиск. Це нормально.

Пов’язка повинна мати трохи зморщений вигляд і відчувати твердість на дотик.

Термін служби насоса закінчується, і він автоматично припиняє свою роботу через 7 днів (усі показники вимкнуться в цей момент).

Як відключити насос під час підготовки до миття чи душу?

Насос повинен залишатися підключеним до пов’язки постійно, якщо немає потреби відключити його – наприклад, необхідність помитися або прийняти душ.

Спочатку натисніть помаранчеву кнопку, щоб призупинити терапію. Відкрутіть дві частини з’єднувача. Помістіть насос десь в безпечному місці. Переконайтесь, що кінець трубки, прикріпленої до ппов’язки, спрямований вниз, щоб вода не потрапляла в трубку, коли насос відключений.

Після того, як ви будете готові підключити насос, приєднайте насос до трубки пов’язки, скрутивши з’єднувачі. Натисніть помаранчеву кнопку, щоб почати лікування рани   негативним тиском. Зелений індикатор ОК і помаранчевий індикатор протікання повітря почнуть блимати разом (вказує на роботу насоса для встановлення терапії ран при негативному тиску).

Залежно від розміру рани, насос повинен зайняти до 65 секунд для встановлення NPWT.

Чи мені буде боляче?

Перший раз, коли насос PICO 7 sNPWT увімкнено, ви можете відчути легке натяжіння або тиск. Якщо ви відчуваєте біль, зверніться до лікаря за консультацією. Вони можуть призначити знеболюючі препарати.

Магнітна безпека

Насос PICO 7 sNPWT містить магніт, який може призвести до виходу з ладу інших медичних систем, що призводять до серйозної шкоди, включаючи смерть. Насос PICO 7 sNPWT повинен розташовуватися не менше 4 дюймів (10 см) від інших медичних систем, на які можуть впливати магнітні перешкоди. До них відносяться, але не обмежуються ними:

 • Імплантаційний кардіовертер-дефібрилятор (МКБ)
 • Кардіостимулятори
 • Інсулінові насоси
 • Шунтуючі клапанів
 • Нейростимулятори
 • Кохлеарні імплантати

ЦЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ ЗАСТОСУЄТЬСЯ У ВСІ ЧАСИ ВСІХ КОРИСТУВАЧІВ.

Це стосується як пацієнтів, так і персоналу з догляду: Ви повинні тримати насос PICO 7 sNPWT не менше 4 дюймів (10 см) від інших систем:

 • Якщо у вас є електронна система і ви допомагаєте піклуватися про когось іншого за допомогою системи PICO 7 sNPWT.
 • Якщо ви користуєтесь насосом PICO 7 sNPWT в громадській зоні, де ви можете тісно контактувати з кимось іншим, хто має електронну медичну систему.

Що станеться, якщо моя система намокне?

Не дозволяйте насосу промокнути. Захистіть його від джерел рідини, наприклад від нетримання або розливів. Не використовуйте PICO 7 sNPWT, якщо він мокрий або раніше був вологим. Крім того, ваша пов’язка не повинна піддаватися прямому розпилюванню вологи або зануренню у воду.

Зверніться до свого медичного працівника, якщо ви помітите або підозрюєте, що система намокла.

Що робити, якщо помічаю велику зміну кольору або кількості рідини в одязі?

Якщо ви помітите будь-яку з наведених змін, негайно зверніться до лікаря:

 • Якщо він змінюється від ясного до мутного або яскраво-червоного
 • Ви бачите, як перев’язка швидко наповнюється кров’ю
 • Ваша рана виглядає більш червоною, ніж зазвичай, або має неприємний запах
 • Шкіра навколо вашої рани виглядає почервонілою або роздратованою
 • Пов’язка відчувається або здається пухкою
 • Ви відчуваєте біль
 • Візуальні індикатори не вимикаються

Застосування PICO sNPWT в лікуванні діабетичних виразки стопи (ДВС) Пацієнтська перспектива – історія Кевіна

Як почати використання PICO?

Якщо Ви хочете, щоб представник компанії зв'язався з Вами, щоб дізнатися, як можна отримати терапію PICO sNPWT для Ваших пацієнтів, натисніть, щоб дізнатися більше.

Ви пацієнт, в якого виникли питання?

У вас є запитання щодо терапії PICO sNPWT? Дізнайтеся інформацію про те, що таке PICO sNPWT і як ви можете повернутися до свого повсякденного життя

Як придбати PICO?

Якщо Ви лікар або пацієнт, що вже використовує пристрій PICO, та має запитання, зв’яжіться з нами:
Телефон:
0 800 332 202 (з 8:00 до 22:00, без вихідних)
+38 067 351 49 60 (з пн по пт з 9:00 до 17:00)
E-mail: info@medimplant.com.ua

 1. Smith & Nephew January 2018. Summary Wound Model Report for Opal, PICO 7. Internal Report. DS.18.015.R.
 2. Smith & Nephew 2015.A Prospective, Open, Non-Comparative, Multi-Centre Study to Evaluate the Functionality and Dressing Performance of a New Negative Pressure Enhanced Dressing (NPED) in Acute Wounds. Internal Report. CT09/02 ST865.
 3. Hudson, D.A., Adams, K.G., Van Huyssteen, A., Martin, R., Huddleston, E.M.Simplified negative pressure wound therapy: clinical evaluation of an ultraportable, no-canister system. Int Wound J. 2015;12(2):195-201.
 4. Payne, C., And Edwards, D., .Application of the Single Use Negative Pressure Wound Therapy Device (PICO) on a Heterogeneous Group of Surgical and Traumatic Wounds. ePlasty. 2014;14:152-166.
 5. Sharp, E.Single-use NPWT for the treatment of complex orthopaedic surgical and trauma wounds. Journal of Wound Care. 2013;22(10):S5-S9.
 6. Stryja, J., Staffa, R., Říha, D., Stryjová, K., Nicielniková, K.[Cost-effectiveness of negative pressure wound therapy in outpatient setting]. Rozhledy v chirurgii : mesicnik Ceskoslovenske chirurgicke spolecnosti. 2015;94(8):322-328.
 7. WMP/11446.UEF/R3. Project Fairbanks US Human Factors Summary Report Issue 6. G Walker. December 2017.