Калькулятори ризику

Калькулятори операційного ризику для різних груп пацієнтів.

За допомогою цих інструментів ви можете вводити передопераційну інформацію про свого пацієнта, щоб отримати оцінки щодо ризику розвитку післяопераційних ускладнень у вашого пацієнта включаючи ризик розвитку інфекції на місці операційного втручання. (SSI)

Зверніть увагу, що відсотки ризику, надані вам калькуляторами хірургічного ризику, є тільки приблизними. Оцінка ризику враховує тільки певну інформацію. Можуть бути й інші фактори, які не включені в оцінку, які можуть збільшити або зменшити ризик ускладнення або смерті. Ці оцінки не є гарантією результатів. Ускладнення після операції може статися, навіть якщо ризик низький. Ця інформація не призначена для заміни порад лікаря або постачальника медичних послуг щодо діагнозу, лікування або можливих результатів.

Метою калькулятора ризиків ACS NSQIP є надання точної, специфічною для пацієнта інформації про ризик, яка буде направляти як прийняття хірургічних рішень, так і інформовану згоду. Калькулятор ризику використовує 20 предикторов пацієнта (наприклад, вік, клас ASA, BMI, HTN) і заплановану процедуру (код CPT), щоб передбачити ймовірність того, що у пацієнтів буде будь-який з 18 різних результатів протягом 30 днів після операції.1

Моделі ризику Товариства торакальних хірургів (STS) прогнозують ризик операційної смертності та захворюваності після операції на серці у дорослих на основі демографічних і клінічних змінних пацієнтів.
Моделі STS також використовуються лікарями і пацієнтами в якості інструментів для розуміння можливих ризиків хірургічного втручання. Оскільки ці ризики є виключно статистичними оцінками, вони повинні доповнюватися професійним судженням лікуючого врча пацієнта, особливо його кардіохірурга.2

Для розрахунку ймовірного ризику розвитку післяопераційних ускладнень у пацієнта, який переніс мастектомію з негайним відновленням обсягу тканини або з аутологічною реконструкцією.
Моделі побудовані на даних, наданих учасниками Mastectomy Reconstruction Outcomes Consortium (MROC)3, програмою по відстеженню операцій і їх результатів для пластичних хірургів (TOPS)4 і баз даних Національної програми поліпшення якості хірургії (NSQIP)5.

Педіатричний калькулятор ACS NSQIP – інструмент оцінки передопераційного ризику, який дозволяє вводити фактори ризику для окремого пацієнта, такі як вік, стать і клас ASA, в статистичну модель, яка розраховує ймовірність різних результатів.

  1. Калькулятор хірургічного ризику ACS NSQIP оцінює ймовірність несприятливого результату (наприклад, ускладнення або смерть) після операції. Ризик оцінюється на основі інформації, про попередню історію хвороби яку надає лікарю пацієнт. Оцінки розраховуються з використанням даних великого числа пацієнтів, які перенесли хірургічну процедуру, аналогічну тій, яка планується у пацієнта.
  2. Цей огляд надано в якості довідкової інформації, щоб допомогти користувачам онлайн-калькулятора ризиків STS зрозуміти і інтерпретувати результати. У цьому документі часто використовуються різні скорочення та абревіатури. Детальну інформацію про скорочення STS, включаючи абревіатури та клінічні визначення, можна знайти на веб-сайті STS – http://www.sts.org на вкладці «Національна база даних STS», розділ «Менеджери баз даних». Короткі визначення також доступні, при натисканні на посилання «визначення» на веб-сторінці калькулятора ризиків.
  3. https://clinicaltrials.gov/ct2/show/NCT01723423
  4. https://www.plasticsurgery.org/for-medical-professionals/registries/tracking-operations-and-outcomes-for-plastic-surgeons  
  5. https://www.facs.org/quality-programs/acs-nsqip/about

Як почати використання PICO?

Якщо Ви хочете, щоб представник компанії зв'язався з Вами, щоб дізнатися, як можна отримати терапію PICO sNPWT для Ваших пацієнтів, натисніть, щоб дізнатися більше.

Ви пацієнт, в якого виникли питання?

У вас є запитання щодо терапії PICO sNPWT? Дізнайтеся інформацію про те, що таке PICO sNPWT і як ви можете повернутися до свого повсякденного життя

Як придбати PICO?

Якщо Ви лікар або пацієнт, що вже використовує пристрій PICO, та має запитання, зв’яжіться з нами:
Телефон:
0 800 332 202 (з 8:00 до 22:00, без вихідних)
+38 067 351 49 60 (з пн по пт з 9:00 до 17:00)
E-mail: info@medimplant.com.ua