Клінічні ресурси

Адаптація до позитивних результатів

PICO sNPWT має потужну доказову базу

  • 103* опубліковані праці, з яких 65 – клінічні дослідження
    (включаючи 4 метааналізу NPWT, які відзначають PICO sNPWT)
  • Всього опублікованих RCT = 20†

Читайте повну версію PDF

*До 23 січня 2019 року.
† 11 RCT рівня 1, 9 RCT рівня 2.

Терапія рани негативним тиском для лікування хірургічної рани в ортопедичній хірургії

Виявлено ключове вікно, під час якого було показано, що післяопераційне профілактичне лікування хірургічних ран з терапією ран негативним тиском дозволяє мінімізувати ускладнення. Ортопед-хірург С. Карлакі, працюючи з кількома іншими авторами, переглянув літературу останніх років, щоб виявити ефективну тенденцію, що швидко розвивається, . Їхні висновки були опубліковані в Bone Joint Res 2013.

Читайте повну версію PDF.

Ефективність системи sNPWT порівняно з tNPWT при лікуванні хронічних виразок нижніх кінцівок – Kirsner et al. (2018) Багатоцентрове, фаза 4, рандомізоване, порівняльне дослідження ефективності.

Нещодавно RCT для порівняння зміни відсотка в розмірах мішені виразки (площа, глибина, об’єм) у ранах нижньої кінцівки (VLU / DFU) (www.clinicaltrials.gov) при порівнянні PICO NPWT з tNPWT. Захоплюючий висновок: PICO продемонстрував чудові показники закриття ран DFU та VLUs, разом, протягом 12 тижнів порівняно з tNPWT. У первісному рандомізованому контрольованому дослідженні результати були статистично значущими лише для DFU, а DFU та VLUs разом. Зауваження: використання наповнювача не оцінювалося під час цього дослідження. Клацніть на плакаті, щоб побачити повну інформацію про дослідження.

Читайте повну версію PDF.

Як почати використання PICO?

Якщо Ви хочете, щоб представник компанії зв'язався з Вами, щоб дізнатися, як можна отримати терапію PICO sNPWT для Ваших пацієнтів, натисніть, щоб дізнатися більше.

Ви пацієнт, в якого виникли питання?

У вас є запитання щодо терапії PICO sNPWT? Дізнайтеся інформацію про те, що таке PICO sNPWT і як ви можете повернутися до свого повсякденного життя

Як придбати PICO?

Якщо Ви лікар або пацієнт, що вже використовує пристрій PICO, та має запитання, зв’яжіться з нами:
Телефон:
0 800 332 202 (з 8:00 до 22:00, без вихідних)
+38 067 351 49 60 (з пн по пт з 9:00 до 17:00)
E-mail: info@medimplant.com.ua